Nedjelja, 7 ožujka, 2021
iVijesti banner
Naslovnica AKTUALNO Dobra rukometna predstava Poreča i Bjelovara odigrana je u dvorani Veli Jože

Dobra rukometna predstava Poreča i Bjelovara odigrana je u dvorani Veli Jože

Počela je grdo za Porečane utakmica 13. kola Premijer lige protiv rukometaša Bjelovara. U trećoj minuti utakmice Bjelovarčani su imali 2:0, u 8. minuti i 4:2 u svoju korist no na scenu je stupio Luka Moslavac koji s dva potka u mrežu Bjelovara u devetoj minuti postiže «egal» 5:5. Bjelovarčani ne popuštaju i u šesnaestoj minuti ponovno imaju dva gola razlike, 10:8 u svoju korist.

Brzo i dosta čvrsto u obrani igraju i Porečani i Bjelovarčani pa se do 24 minute prvog poluvremena igra «gol za gol» a pogotkom Arman Ikanovića u 25. minuti, 13:12, Porečani biježe Bjelovarčanima i do poluvremena drže rezultatski razmak da bi 30 minuta prvog dijela utakmice završili s plus dva pogotka, 16: 14 u mreži Bjelovara.

U drugom poluvremenu obje ekipe nastavljaju s brzom i vrlo čvrstom igrom a Bjelovarčani s takvim «stilom» igre uspijevaju, na trenutke, s jednim pogotkom razlike, 18:17, 19:18, u svoju korist «bježati Porečanima.

Pogotkom Matej Medveda u mrežu Bjelovara, 19:19, «okreče» se utakmica u kojoj Porečani s dva pogotka Arman Ikanovića u 43 minuti, 20:19 i 21:19, rezultatski «odlaze» Bjelovarčanima da bi po isteku šezdesete minute utakmice upisali konačni rezultat utakmice 27:24. u svoju korist. (iV)

POREČ – BJELOVAR 27 – 24 ( 16 – 14)