Ponedjeljak, rujan 16, 2019
iVijesti banner
Naslovnica SPORT MANOLA MILETIĆ TREĆA NA SEDMOM KUPU KOŠLJUN

MANOLA MILETIĆ TREĆA NA SEDMOM KUPU KOŠLJUN

Od 10. do 11. kolovoza, jedriličari JK Kvarner sudjelovali su na 7. Kupu Košljun u Puntu, regati za klase Optimist i Laser 4,7.

Prvog dana regate jedriličari su jedrili po slabom maestralu od 5-6 čvorova te je održano 3 plova, dok je drugog dana odjedreno dva plova po buri od 18-25 čvorova.

Na regati je sudjelovalo 72 natjecatelja u klasi Optimist i 20 natjecatelja u klasi Laser 4,7. Naši jedriličari su na regati osvojili slijedeće rezultate: u klasi Optimist Manola Miletić osvojila je 9. mjesto ukupno i 3. mjesto u kategoriji žena, Dorian Čekada osvojio je 10. mjesto, Andrea Batelić je osvojio 14. mjesto, Diego Merlin 16. mjesto, Filip Smoković 27. mjesto, Max Lucas Gobo 38. mjesto i Laura Batelić 39. mjesto, dok je u klasi Laser 4,7 Eugen Kulić Golja osvojio 18. mjesto.

Izvor: labinskakomuna.com