Srijeda, 21 listopada, 2020
iVijesti banner
Naslovnica AKTUALNO Odbojkašice Dubrovnika pobijedile su Porečanke u Velom Joži

Odbojkašice Dubrovnika pobijedile su Porečanke u Velom Joži

U drugoj utakmici ovogodišnje superlige za seniorke, odbojkašice Poreča izgubile su na svojem terenu u porečkoj dvorani Veli Jože od odbojkašica ŽOK Dubrovnik s 3:0 ( 23:25, 20:25, 16:25).

Prva dva seta Porečanke su uspijevale držati «korak» s Dubrovčankama no u završnicama setova nisu imale dovoljno koncentracije i snage da «uhvatite» rezultatsku razliku i «upišu» set u svoju korist.

Na početku trećeg seta Porečanke su imale rezultatski «egal» 6:6, no to je bilo sve što su mogle učiniti protiv odbojkašica Dubrovnika koje u Poreču nisu pokazale briljantnu igru no pobjedu u porečkoj dvorani Veli Jože Dubrovčanke su proslavile na terenu pjesmom i plesom. (iV)

Dvorana Veli Jože. Treće kolo super lige za seniorke.

OK Poreč – ŽOK Dubrovnik 0:3 ( 23:25, 20:25, 16:25).

Suci D.Tota, M.Rajković.

OK POREČ: Brajković, Brčić, Banko, Scoria, Vekić, Momić, Poropat, Paulwetić, Gržetić, Plazanić, Curać, Katalina, Burilo.

ŽOK DUBROVNIK: Čuljak, Burđelez, Jakić, Šilje, Lolić, Marinović, Barać, Đurić, Vreća, Stipanović, Drobac.