Naslovnica SPORT Pobjedom protiv Srbije kauboji Line Červara odlaze u Beč

Pobjedom protiv Srbije kauboji Line Červara odlaze u Beč

Nakon tri pobjede, u prvom krugu EU prvenstva u rukometu odigranom u Grazu,
uz veliku podršku navijača iz Hrvatske, kauboji Line Červara odlaze u Beč.

U posljednjoj utakmici prvog kruga reprezentacija Hrvatske pobijedila je Srbiju s
24:21 ( 8:10). Prvih trideset minuta utakmice rukometaši Hrvatske nisu «našli» svoju igru
pa su rukometaši Srbije na odmor otišli s dva pogotka prednosti (10:8).

Nastavak utakmice bila je druga priča. U 37 minuti Horvat je sa sedam metara izjednačio
na 12:12 da bi u 42 minuti Srbi ponovno vodili s 14:13 a od 43 minute, s igračem
manje na terenu, rukometaši Hrvatske igraju neku drugu utakmicu.
Duvnjak postiže pogodak i vodstvo Hrvatske 15:14 a u nastavku utakmice na sceni su
«izašli», uz Duvnjaka koji je sa sjajnimproigravanjima suigrača i postignutih pet
pogodaka i golman Marin Šego koji je izludio rukometaše Srbije sa 15 obrana, i bio