Ponedjeljak, rujan 16, 2019
iVijesti banner
Naslovnica SPORT Porečani upisali novu uvjerljivu pobjedu, hattrick Badrova

Porečani upisali novu uvjerljivu pobjedu, hattrick Badrova

Nogometaši porečkog Jadrana sinoć su gostovali na prijateljskom susretu u Rovinjskom Selu, na lijepom terenu Kunfin gdje je domaćin tamošnja Mladost. Momčad Dalibora Šurana ponovno je pokazala snagu te pobijedila 1:6.

Jadranaši su susret započeli u sljedećem sastavu: Pavlić, Užila, Ilić, Romić, Šegon, Tomić, Klesinger, Dujanić, Vlizlo, Miljanić i Badrov, a s klupe su prigodu dobili Martić, Leko, Radman, Banić, Videkić, Perković, Mendiković i Blagojev.

Sjajno je odigrao Nikola Badrov koji je na debiju za novi klub postigao „hattrick“, načevši mrežu Mladosti u 49. minuti, a onda do kraja postigavši još dva pogotka.

Treba reći da se Mladost odlično držala te da je Jadran postigao četiri gola u osam minuta (od 77. do 85.), a posljednjeg u nadoknadi. Osim Badrova, koji je upisao i jednu asistenciju, golove su postigli Manuel Perković, Robert Vlizlo i Viliam Blagojev.

Izvor: istrasport.eu