29.8 C
Poreč
Utorak, 11 kolovoza, 2020
iVijesti banner
Naslovnica ISTRA Rezultat «ništa-ništa» u rukometnom derbiju Istre odigranom u Umagu

Rezultat «ništa-ništa» u rukometnom derbiju Istre odigranom u Umagu

Minutu prije kraja utakmice 14. kola Premijer lige, pogotkom Igora Vujića rukometaši Umaga imali su rezultat 31:30 i pobjedu u džepu, no koju sekundu prije oglašavanja «sirene» i završetka utakmice, u posljednjem napadu Porečana Matija Rađaković postiže svoj treći pogodak s kojim «zatvara» utakmicu, rezultatom «ništa-ništa», 31:31 (15:14).

Tijek rukometnog derbija Istre u Umagu, odigranog u dvorani Stella Maris u nazočnosti petstotinjak gledatelja, nije opravdao očekivanja. Rukometa je bilo premalo, a na «parketu» umaške dvorane Stella Maris vidjelo se tijekom šezdeset minuta utakmice više hrvačkih i drugih borilačkih zahvata, umjesto rukometne vještine, uz blagonaklonost sudačkog para Bernobić–Kalčić iz Rijeke.

Tijekom šezdeset minuta igranja utakmice Umažani su imali pogodak, dva, razlike u svoju korist no porečeni su uspijevali držati se priključka što je u posljednjoj minuti utakmice i rezultiralo, «ništa-ništa» rezultatom. (iV)

UMAG-POREČ  31:31 (15:14)

Dvorana Stella Maris. Gledatelja 500. Suci R. Bernobić, N.Kalčić (Rijeka)

UMAG: Lučin, Buvinić (6), Krupić, Gavran, Vukotić, Bošnjak (3), Ruž, Majić (3), Stapar, Glavaš (5), Mlnković, Maros, Matijević, Ćirjak (1), Sinčić (5), Vujić (8).

POREČ: Muranović, Sakić (4), Mataija (2), Medved, Lugar, Thoss (4), Perić (5), Radojković, Petrov, Ćopić, Filipović (7), Rađaković (3), Plovanić, Moslavac (4), Zujić (2).