Srijeda, studeni 13, 2019
iVijesti banner
Naslovnica SPORT Rukomet: Kozala potukla Labinjane

Rukomet: Kozala potukla Labinjane

Rukometaši Rudan Labina su u Rijeci poraženi od, dojam je, trenutno kvalitetnije momčadi Kozale. Naime, konačnih 29:27 skriva dominaciju koju su Dunatovi momci pokazali kroz današnjih 60 minuta, piše Istrasport.eu.

Krenulo je odlično za hrabre i odlučne goste pa semafor pokazuje u jednom trenutku 8:11. Ipak, na predah se odlazi u egalu, a nastavak donosi jednosmjernu ulicu pa je u jednom trenutku, u 56. minuti, bilo čak 29:23.

Recimo i da je Tomislav Karaula podosta rano, u 39. minuti dobio treće isključenje te je morao napustiti igru i obranu Labinjana. Zaslužena pobjeda Kozale, a Labinjani se sada okreću domaćem srazu protiv Trogira.

Kod domaćina najbolji je bio trenerov sin Dujam Dunato sa šest golova dok je Antonio Tomaš dodao još pet. Za spomenuti je i da je dio utakmice u redovima Kozale odigrao i Karlo Štucin, inače Labinjan, a postigao je i jedan pogodak. Labinjane ponovno predvodio Mario Ratkajec s osam golova dok je Bruno Derossi zabio sedam.