Nedjelja, 7 ožujka, 2021
iVijesti banner
Naslovnica AKTUALNO Rukometaši Bjelovara «istukli» su rukometaše Umaga na njihovom terenu

Rukometaši Bjelovara «istukli» su rukometaše Umaga na njihovom terenu

Nakon što su u 14.kolu hrvatske rukometne rukometaši Umaga u umaškoj dvorani Stella Maris pobijedili vodeću ekipu na tablici HRS-a rukometaše Poreča s 22:20 (7:8), u 15. kolu Umageži su izgubili utakmicu na svojem terenu protiv ekipe Bjelovara s 20:25 (10 :13).

Do 11 minute prvog poluvremena Umažani su držali rezultatski «egal» 5:5, po tom u 20 minuti i 7:7, u 22 minuti 8:8 a u 24. minuti 9:9 a onda su pali izgubivši prvo poluvrijeme protiv Bjelovara s 10 : 13.

U drugom poluvremenu rukometaši Bjelovara bili su efikasniji od Umageža i u 46 minuti utakmice «otišli» su na rezultat 19:16 u svoju korist da bi utakmicu, zahvaljujući i 14 obrana svojeg golmana Dubravka Grgića, zatvorili rezultat utakmice 25:20 u svoju korist.

Umag – Bjelovar 20: 25 ( 10:13)
Dvorana Stella Maris. Suci Marko Duspara i Hrvoje Rogić.

UMAG : Lučin 3 obrane, Buvinić 9, Rajković, Gvran 2, Krupić, Horozović, Bošnjak 3, Ružić, Kvastek 1, Stapar 4, Milinković, Belga, Matijević 4 obrane, Sinčić 2, Mršulja, Koler 1.

BJELOVAR: Prvonožac, Šaravanja 4, Ćurić 5, Repušić 6, Vuleta 1, Hećmović 1 obrana, Špiler, Jurjević 7, Lulić 1, Grgić 14 obrana, Milčević, Zadro, Kočonda, Jurišić, Karamain 1.