Ponedjeljak, 21 lipnja, 2021
iVijesti banner
NaslovnicaISTRARukometaši Poreča upisali su drugu pobjedu u Ligi za prvaka

Rukometaši Poreča upisali su drugu pobjedu u Ligi za prvaka

U četvrtom kolu Lige za prvaka, rukometaši Poreča pobijedili su zagrebačku Dubravu. Porečani su dosta sigurno otvorili utakmicu i poveli su no Dubrava je držala priključak igrom gol za gol do sredine prvog poluvremena kada su Porečani «pobjegli» na tri pogotka razlike, 11:8.

U drugom poluvremenu rukometaši Dubrave zaigrali su bolje postignuvši «seriju» od četiri pogotka, smanjivši vodstvo Poreča na 19:21, a 39 minuti poravnali su rezultat 23:23.

Pri kraju utakmice rukometaši Poreča «pobjegli» su Dubravi na četiri pogotka razlike, 31:17
«zatvorivši» utakmicu rezultatom 33:30, upisavši drugu pobjedu u Ligi za prvaka.

Poreč – Dubrava 33:30 ( 19:15)

Dvorana Veli Jože. Suci T.Cindrić i R.Gonzurek (Osijek)

POREČ : Muranović, Nikić, Mataija 1, Medved 1, Petrov, L. Moslavac 3, Malinarich, Rađaković 6, Plovanić, K. Moslavac, Ikanović 5, Glavaš 10, Probanić 4, Ljubić 3, Krbavčić 4 obrane, Vekić 4 obrane.

DUBRAVA : Farkaš, Ivanković 7, Bahtijarević 1, Matov, Mandić, Šalić 5, Turčić, Lisac 3, Vučelić 6, Godec 5, Malbašić 2, Marković, Obradović 1, Kaštelan, Patrk, Marković 3 obrane, Grahovac 0 obrana.