Ponedjeljak, 21 lipnja, 2021
iVijesti banner
NaslovnicaAKTUALNORukometaši Umaga nisu uspjeli u utakmici protiv Bjelovara

Rukometaši Umaga nisu uspjeli u utakmici protiv Bjelovara

U igrački «prepolovljenom» sastavu rukometaši Umaga, u 6. kolu Lige za ostanak, nisu imali velikog izgleda da rezultatski nadigraju protivnike iz Bjelovara. U četvrtoj minuti prvog poluvremena imali su golom Kvasteka vodstvo 3:1 no Bjelovarčani «uzimaju» igru u
svoje ruke i u sedmoj minuti imaju gol prednosti 3:4 a do kraja prvog poluvremena «bježe» Umažanima s golom dva razlike da bi prvih trideset minuta utakmice završili u svoju korist, 16:17.

U nastavku utakmice igra se uglavnom pogodak za pogodak a od 52 minute rukometaši Bjelovara vode pogotkom Milićevića 24:25 da bi dvije minute prije kraja utakmice imali i četiri pogotka razlike 25:29, zatvorivši utakmicu u svoju korist rezultatom 27:30. (iV)

Umag – Bjelovar 27-30 (16-17)

UMAG SD Stella maris. 6. kolo Premijer lige za ostanak. Suci: Hrvoje Čačić i Fran Josić (Zagreb).

UMAG: Lučin, Milinković, Matijević 13 obrana , Buvinić 5 , Rajković, Kamba, Krupić 3, Horozović, Ružić 1, Kvastek 6, Knežević 2, Beliga, Vukotić 6, Sinčić 4 (2).

BJELOVAR: Kolar 2 obrane, Valpotić, Grgić 5 obrana, Šukman, Beljan 2, Ćurić 1, Repušić 4, Lulić 6, Saraja, Zadro, Špiler 5, Jurjević 7 , Milićević 4, Lukačec, Kočonda, Jurišić 1.

Sedmerci: Umag 6 (5), Bjelovar 3 (1). Isključenja: Umag 4 minute (Ružić, Vukotić), Bjelovar 12 minuta (Lukačec, Jurjević, Ćurić 2+2, Špiler, L. Jurišić).