Nedjelja, 7 ožujka, 2021
iVijesti banner
Naslovnica AKTUALNO Rukometašice Umaga pobijedile su Dalmatinku s 26:21 (12:7)

Rukometašice Umaga pobijedile su Dalmatinku s 26:21 (12:7)

Bilo bi teško razumjeti da će drugoplasirane rukometašice HRL Umaga teško odigrati utakmicu protiv dvanaesto plasirane ekipe Dalmatinke. No na terenu su Umažanke teško «gradile» igru i postizale pogotke.

Do dvanaeste minute, prvog poluvremena, rukometašice Umaga imale su minimalnu rezultatsku prednost 5:4 da bi do kraja prvih trideset minuta utakmice uhvatile pet pogotka
razlike, 12:7 u svoju korist.

Drugih trideset minuta utakmice Umažanke su krenule čvršće nego u prvom dijelu utakmice upisavši u svoju korist, u 37 minuti rezultat, 16:9 da bi u 44 minuti drugog poluvremena utakmice imale rezultat 18:12 u svoju korist što je u 60 minuti utakmice s rezultatom 26:21 i potvrđeno.

UMAG – DALMATINKA 26 .21 ( 12. 7)
Dvorana OŠ Marija i Lina. Utakmica 15. kola 1.HRL –Žene.

Sutkinje: Ivana Kirasić i Vlatka Stipetić

UMAG: Plahinek 4, Kernjus, Miočinović 6, Jajčević 1, Pakvković 3, Blašković 0 obrana, Nushi 1, Bunić 1, Pavić 8 obrana, Trento 1, Lisjak, Sinčić, Kremer, Barišić 9, Černeka, Medica.

DALMATINKA: Jarak, Dropulić, Zelić 4, Bule1, Jerković K. 1obrana, Žderić 3, Radoš, Oršulić, Žderić I. 5, Čupić , Marinović 3, Krilić 5, Jelčić 5 obrana. (iV)