Srijeda, 21 listopada, 2020
iVijesti banner
Naslovnica AKTUALNO Umag i Dubrava odigrali su tvrdu rukometnu utakmicu

Umag i Dubrava odigrali su tvrdu rukometnu utakmicu

Počelo je neočekivano za Umageže. U sedmoj minuti utakmice rukometaši Dubrave pogotkom Luke Vinkovića poveli su s 4:1. Sinčić s dva pogotka u mrežu Dubrave i Buvinić s jednim pogotkom, “uhvatili” su Dubravu na 4:4 i od osme minute počela je tvrda utakmica. Do 24 minute prvog dijela, igralo se “gol za gol” a pogotkom Tomislava Bošnjaka Umag je poveo s 14:13 i do kraja prvog poluvremena Umageži su uspjeli s dva pogotka Glavaša uhvatiti dva pogotka razlike, 16:14.

Na početku drugog poluvremena rukometaši Umaga napravili su iskorak s tri pogotka prednosti, 19:14 no rukometaši Dubrave nisu se predali već su u 41 minuti uhvatili “egal”, 20:20 a u 57 minuti, tri minute prije kraja imali su i prednost od jednog gola, 28:27.
Umažani su u 58 minuti uhvatili prednost Dubrave, izjednačivši na 28:28 i u zadnjoj minuti utakmice, s dva pogotka Glavaša i jednim pogotkom Buvinića «zatvorili» su s rezultatom 31:29 vrlo tvrdu utakmicu. (iV)

Dvorana Stella Maris. 4 kolo Paket24 Premjer Lige. Suci Robert Bernobić (Rijeka) i Marijom Zečević (Zagreb)

Umag – Dubrava 31:29 (16:14)

UMAG: Perić, Buvinć 5, Gavran 1, Krupić 1, Horozović, Bošnjak 3, Ružić, Kvastek 3, Stapar, Glavaš 9, Milnković, Matijević, Sinčić 5, Božić, Maros, Šafranko 4.

DUBRAVA: Ivanković, Bahtijarević 3, Matov, Vnkovć 8, Turčić 2, Vučelić 2, Godec 1, Malbašić 1, Mihaljević 5, Marković, Šehić, Obradović, Kaštelan, Babić 7.