6.3 C
Poreč
Četvrtak, 2 travnja, 2020
iVijesti banner
Naslovnica ISTRA Važna gostujuća pobjeda rukometaša Umaga, Varaždin 1930 – Umag 32:36 (17:15)

Važna gostujuća pobjeda rukometaša Umaga, Varaždin 1930 – Umag 32:36 (17:15)

Rukometaši Umaga večeras su ostvarili vrlo važnu gostujuću pobjedu. Susjeda na ljestvici, pretposljednje plasiranog Varaždina savladali su rezultatom 32:36.

Gosti dominiraju na početku, a nakon prvih deset minuta vode 3:7. Do 20. minute domaći su se pribrali te poravnali na 11:11.  U istom ritmu Varaždinci nastavljaju i do poluvremena što je polučilo njihovim vodstvom od 17:15 na predahu.

Kad se očekivalo da utakmice ode da domaću stranu, gosti kvalitetnom igrom u 48. minuti ponovno dolaze u egal. Do 50. minute uslijedila je igra gol za gol u kojoj Umažani u nekoliko navrata imaju gol uzmaka. Tada Umag golovima Bošnjaka i Sinčića prelamaju susret i gosti odlaze na nedostižnih „plus tri“.

Konačni rezultat glasi 32:36 za Umag. Luka Trojko je bio najefikasniji domaći pojedinac sa sedam golova, dok su goste do pobjede vodili Marin Sinčić sa 11 i Gabriel Buvinić sa golom manje. Istrasport.eu

DUBROVNIK – SD Gospino Polje – PREMIJER HMRL – 18. kolo
SUCI: Igor HUNJADI – Marijo ZEČEVIĆ (oba Zagreb)

VARAŽDIN 1930 – UMAG 32:36 (17:15)

VARAŽDIN 1930: Baranašić, Špruk 1, Vujović, Vojnović 5, Trojko 7, Meštrić, Šagij 1, Vidaček 2, Budinski, Artić, Kranjec, Taci 5, Kljajić 2, Divjak, Novak 6, Hrupić 3.
Sedmerci: 3/3, Isključenja: 12 minuta (Špruk 2, Šagij 2, Vidaček 4, Hrupić 4)
Trener: Damir Turković

UMAG: Lučin, Buvinić 10, Stanojević R., Gavran, Stanojević M. 5, Horozović, Bošnjak 3, Ružić 1, Mejić 2, Glavaš 3, Milinković,  Maros, Cirjak 1, Sinčić 11.
Sedmerci: 2/2, Isključenja: 10 minuta (Buvinić 2, Gavran 2, Bošnjak 2, Glavaš 2, Sinčić 2)
Trener: Goran Sinčić